RU

LV

Hakimovs Aleksandrs Hakimovs Filozofs, psihologs, mākslinieks, grāmatu autors, un vienkārši brīnišķīgs sarunu biedrs. 30 gadus savas dzīves veltījis Vēdu izpētei, Indijas senajai kultūrai, ir ieguvis iesvētību pie garīgā skolotāju, un daudziem pazīstams kā Čaitanja Čandra Čaran Das.

Kolesnichenko Aleksejs Koļesņičenko Speciālists Ajurvēdas medicīnā, tradicionālajā ķīnas medicīnā, Tibetas medicīnā, slāvu tautas medicīnā, dermatoveneralogs, imunologs , Direktors ārstniecības darbā Vēdiskajā centrā “Samhita”, Ukraina; Ajurvēdas Asociācijas līdzdibinātājs. Bērnībā daudz laika pavadīja klīnikās, bieži slimoja, tāpēc gribēja kļūt par labu ārstu, lai palīdzētu citiem cīņā ar slimībām.

Damodara Pandit Dmitrijs Majevskis (Baltkrievija) Talantīgs, harizmātisks sludinātājs, kuram piemīt unikāla spēja stāstīt par sarežģītam lietām ļoti vienkāršā un visiem saprotamā valodā. Viņš ir daudzu semināru un treiningu autors, speciālists tādās jomā kā palmistrika, astropsiholoģija, joga-terapija.

Mahadeva Senkevičs Mihails (Baltkrievija) Garīgais līderis, Vitebskas vēdiskās kultūras centra dibinātājs. Lektors, grāmātu redaktors, speciālists vēdiskās gudrības jomā.

Jelena Bičkova Jeļena (Latvija) Sabiedriskās organizācijas „Raduga2005” (Rīga) dibinātāja, projekta „Kultūras-izglitības centrs Svētgrīvas” vadītāja, lektore, programmu „Brīnišķīga mamma” autore, Festivāla vadītāja.
Par projektu „Svētgrīvas”

Bihanova Ludmila Birjukovska (Latvija) Daudzu veselīga uztura un vēdiskās kulinārijas kursu un meistarklašu autore. Autore kulinārijas grāmatām: «Mīlestības garša», «Pica – garšu daudzveidība», «Vienkārši brīnums», « Maize bez rauga», «Avokado», « Halva, Halava, Baklava», «Saldējums», «Ķirbju ēdieni», un daudzas citas

Pitenko Iļja Pitenko (Latvija) Austrumu kultūras festivālu organizators jauniešu auditorijai. Savās programmās harmoniski apvieno Austrumu tradīcijas un Rietumu tendences. Vēdiskās kultūras kursu pasniedzējs. Āttiecību un savstarpējas sapratnes trēniņa vadītājs.

Abelj Ilona Ābele (Latvija) Ģimenes un pašizaugsmes konsultante-trenere, astropsiholoģe, numeroloģe. Absolvējusi Praktiskās Psiholoģijas Augstskolu. Mācījusies pie tādiem meistariem, kā Oļegs Gadeckis, Marina Targakova, Sergejs Avakovs. Beigusi Novatorisku tehnoloģiju katedru Luganskas nacionālajā institūtā – padziļināta iepazīšanās ar Berta Helingera metodi. Pabeigusi apmācības kursu analītiskajā psiholoģijā pie meistariem, Maskavas Starptautiskās Anallītiskās Psiholoģijas Asociācijas biedri.

Leila Лайла (Латвия) ароматерапевт, аромадиагност, аромапсихолог, мастер по изготовлению натуральной косметики

Alekseeva Ilona Aļeksējeva (Latvija) ir Pekinas un Amerikas institūta “Kundavell” tēla (imidža) terapeite, kas prakstizē un apgūst tēla (imidža) medicīnu pēdējos 17 gadus, kā arī pasniedz Cigun nodarbības pēc Džun Jan skolas kā 3 pakāpes instruktore kopš 2001.gada. Piedalījusies visas starptautiskajās konferencēs par tēla (imidža) medicīnu, tajā skaitā ar personīgām atskaitēm par ārstēšanas metodikām, tādejādi veicinot tēla (imidža) medicīnas atpazīstamību Ķīnā un ārpus tās robežām.

Provornaya Provornaja Natālija (Latvija) Kursa “Dieva dārzs” pasniedzēja, tautas recepšu vācēja un pazinējs. Pēta un attīsta Eko-lauksaimniecības tradīcijas.

Negolsha Viktors Negolša (Latvija) Ciguna un kaujas mākslu treneris. Daudzu gadu garumā pētījis un praktizējos dažādas Cigun un kaujas mākslu tehnikas, tai skaitā pie Meistara Čana Vana Hieu, kurš pārstāv Šaolinas klostera klasiskās tradīcijas. Vairāk nekā 27 gadu pasniedzēja pieredze Atveseļojošajā Cigunā, Meditatīvajā Cigunā, kā arī Kaujas mākslu Cigunā.

Morozovy Nataļja un Vladimirs Morozovi (Baltkrievija) Kinokompānijas «Illuzion» dibinātāji, starptautisku festivālu žūriju biedri, televīzijas, bērnu un mākslas filmu režisori un producenti.

MŪZIĶI

Nitja Театр "НитьЯ" Театр "НитьЯ" черпает вдохновенные темы для своего творчества из бескрайнего океана высокой человеческой мысли. Театр "НитьЯ" предлагает своим зрителям только то, что радостно возвышает самих участников этого творческого союза. ​Целью творчества театра "НитьЯ" является не развлечение праздного человеческого ума, не отвлечение его от суеты повседневности и от набата насущных вопросов бытия, но напротив вовлечение зрителя в живой увлекательный процесс сотворчества, в неповторимом течении которого, как следствие, сами собой разрешаются казалось бы неразрешимые противоречия жизни.

Sokolovy Виталий и Антонина Сколовы Творческий союз «ДИВЬЯРОСА»

Mallik Bittu Malik (Indija) Ir viens no mūsu simtgades spilgtākajiem vokālistiem un fisharmonijas spēles virtuozs. Ir dzimis Indijā, Vrindāvanā un nāk no brahmanu ģimenes, kurā jau daudzas paaudzes pēc kārtas dzimst talantīgi mūziķi. Bittu vēctēviem piemīta tāda sēno vēdisko mantru dzidāšanas māksla, ka viņi varēja izsaukt lietu, uguni, un citas nepieciešamas dabas stihijas, kā arī ārstēt cilvēkus, jo skaņa – tas ir milzīgs spēks, bet skaņas un balss vibrācijai ir ļotu lielā ietekme uz apkārtējo vidi un cilvēkiem.

Imagika Imagika tribe (Latvija) Deju kolektīvs, kuru vada Katerīna Šurajeva, izpildot deju numurs Tribal Belly deju stilā. Grupa ir izveidota 2015.gadā. Grupu veido pašas talantīgākās Katerīnas skolnieces. “Mēs dejojam unikālu deju, kura apvij skatītāju ar mistisku atmosfēru, ļauj izjust mieru un meditatīvu stāvokli.

Fateev Jurijs Fatejevs (Latvija) mākslinieks, skaņas terapeits, kurš ieguvis sertifikātu personīgi no Joga Dass, ar 10-t gadu pieredzi individuālās un kolektīvās skaņas meditāciju un terapiju sesijās.

Koroljova Tatjana Koroļeva (Latvija) augstākās pakāpes vokāla pedagogs, elpošanas speciālists. Ar elpošanas vingrinājumu palīdzību ir palīdzējusi pārvarēt dažāda veida slimības gan bērniem, gan pieaugušajiem. Ir strādājusi ar augsta līmeņa dziedātājiem gan Krievijā, gan Latvijā.

Bharata Studija Bharata (Latvija) Jau vairākus gadus pēta Indiešu klasiskā deju Bharatanatyam. Studijas Vadītāja Padmini Sridevi (Larisa Podskočaja) par augstu izpildīšanas un dejotāju sagatavošanas līmeni ir saņēmusi Indijas vēstniecības atzinību un finansiālo grantu.

Pechatnikov Николай Печатников (Россия) путешественник, успешный бизнесмен, спонсор и идейный вдохновитель различных проектов и благотворительных программ, прекрасный музыкант.

Anarkali Deju studija ANARKALI (Latvija) piedāvā festivāla dalībniekiem pievienoties pasaules tautu deju tradīcijām. Studijas repertuāra pamatā ir dažādi deju virzieni – sākot ar Austrumu līdz pat Rietumiem, klasiskā horeogrāfija, šova numuri, līdz pat pasaules tautu dejām. Festivāla norises laikā ANARKALI iepriecinās skatītājus ar savām aizrautīgajām un ugunīgajām tautu dejām, dinamisko interaktīvu bērniem un pieaugušajiem.

„Svētgrīvas”,
Valgundes pagasts,
Jelgavas novads,
Latvija LV-3017
t. +371 28266145
e-mail svetgrivas@gmail.com

© by "Biedrība RADI 2005"