RU

LV

Programma pa dienām

Dārgie viesi! Lai visām sievietēm būtu svinīgi rotājumi, aicinām atvest līdzi lauku ziedus vainagu pīšanai.Tam tiks veltīta īpaša uzmanība.

Reģistrācija no plkst. 10:00.


«Svētgrīvas» galvenā skatuve


 • 12:00 – Teātris atklāj festivālu.
 • 12:30 – Gongu terapija.

  Metode, kas ļauj atrast prieku un sapratni, personīgās attīstības un garīgā izauguma ceļu ar toņu un skaņu palīdzību. „Peldēšana gonos” – tā ir vienlaicīgi gan burvīga meditācija, gan individuālā skaņas terapijas sessija, kas palīdz sasniegt savus mērķus. Tas ceļojums Visuma dziļumos un... sevis dziļumos. Ceļojums, kura laikā viss kļūst iespējams, bet laiks zaudē savu jēgu.

 • 14:00 – Pusdienas.
 • 15:00 – Kinezioloģija un senās zināšanas mūsdienu atveseļošanas metodēs. Viktors Orehovs.

  Kinezioloģija – jauna pieeja veselībai, kas balstās uz pacienta funkcionālo izmeklēšanu, kurā ietilpst pozas, staigāšanas un kustību apjoma analīze. Imantojot šo organisma ārstēšanas metodi, jūs īsajā laikā varēsiet atjaunot savu veselību, likvidēt problēmas ar balsta-kustības aparātu un psiho-emocionālos traucējumus.
  Viktors Orehovs
  Sākot ar 90.gadiem nopietni sāka pievērst uzmanību iglītībai jogas sfērā, jogas terapijai, ajurvēdas sfērai labākajos pasaules centros Indijā, tādos kā Rišikešā, Punā, Biharā utt. Sākot ar 2000.gadu sāka profesionālo apmācību kinezioloģijas sfērā.

 • 15:30 – Saule un mūsu laime. Prahlāds Nirisimha

  Prahlāds Nirisimhapadalīsies ar savām zināšanām par Saules ietekmi uz mūsu veselību un dzīves kvalitāti.

 • 16:00 – Teātris „Nitja”.

  Teātra „Nitja” mērķis ir laimīga, harmoniska un garīga nākotnes cilvēka veidošana. Ar teātra uveduma palīdzību aktieri liek saprast vīrieša un sievietes jūtas, starpību starp viņu domu gaitu, filozofiju un emocijām.

 • 19:00 - Vakariņas.
 • 20:00 - Dejošanas projekts „Anarkali” – tautas dejas.

  Deju studija „Anarkali” piedāvā «Svētgrīvas» festivāla dalībniekiem izkopt tautas deju tradīcijas. Repertuāra pamatā ir dažādu virzienu dejas – no Austrumiem līdz Rietumiem, klasiskā horeogrāfija, šovu numuri, līdz pasaules tautu dejām.Festivāla laikā „Anarkali” iepriecinās skatītājus ar savām aizraujošām dejām, dinamisko interaktīvu bērniem un pieaugušajiem.

 • 20:30 - Diskotēka „Pasaules ritmi”. Arne Lauri

  Jūs gaida ceļojums afrikāņu ritmu pasaulē, gremdēšanās indiešu rāgās, perkusijas džembe, tabla un gatama tipa. Šī muzikālo instrumentu savienojums ietver rituālu noskaņu.

 • 22:00 - 00:30 - Saulgrieži- īpašš un burvīgs laiks, ko svinēja mūsu pēcteči no gadu gadiem.

  Īsta burvju nakts iekrīt 21.jūnijā. Tieši saulgriežu laikā atveras debes vārti, pazūd robežas starp materiālo un garīgo pasauli. Saulgriežu svinību ietvaros būs uguns attīrīšanās rituāls, īss ievads uguns un gaisa stihijā, rituālās uguns iedegšana, attīroša uguns meditācija, apļa dejas un diesmas.

Sieviešu akadēmija


 • 12:00 - Zāļu lasīšana

  Simboliski-sakrālais vainagu pīšanas rituāls, kas dod labvēlīgu stāvokli un aizsargu. Īpašu augu savākšanas māksla.

 • 14:00 - Leļļu burvestība ar savām rokām saules, uguns un ūdens svētkos.

  Aizsarga izveidošana ar savām rokām – attīrīšanas, atveseļošanas, rotaļu un rituālu lelles, kas noņem ģimenes strīdus, visu slikto, problēmas traucējumus un atnes bagātību.

 • 15:30 - Daba, missija un īstas Sievietes laime, Elena Bičkova

  Zināšanas par sievietes dabu un sievietes laimi sirsnīgā draudzības atmosfērā.
  - Iepazīšanās ar sievietes dabu
  - Dzimta, ģimene, sabiedrība un to ietekme uz Meitenes, Jaunietes, Sievietes personības veidošanos
  - Dzimtas iestatījumu labošanas iespējas, smalkā ķermeņa un apziņas attīrīšana
  - Īstas sievietes lomas
  - Praktiskie vingrinājumi un darbs pašam ar sevi
  - Atbildes uz jautājumiem un individuālās konsultācijas

***Programmā ir iespējamas izmaiņas.


„Svētgrīvas” galvenā skatuve


 • 9:00 - Brokastis.
 • 10:00 - Lekcija “Sadraudzējies ar laiku”. Dmitrijs Majevskis

  Atkarībā no mūsu attieksmes pret laiku, tas atnes mums laimi vai ciešanas. Parasti mēs neaizdomājamies par to, kas ir laiks, kaut arī bieži izmantojam teicienus “cik ir pulkstens?” „laiks ir nauda”, „jūsu laiks ir beidzies”. Negribas ticēt tam, ka laiks,kas mums ir dots kādai darbībai var beigties.Bet tieši toVēdasarī apgalvo, ka jebkurai darbībai ir atvelēts noteikts laiks un tas var beigties. Laiks prasa izpratni un principu ievērošanu un veidus, kā mijiedarboties ar to.

 • 12:30 - Agnihotra, Mihaīls Senkēvičs

  Agnihotra – uguns rituāls labklājības enerģijas saskaņošanai, Mihails Senkēvičs Agnihotra ir vissenākais un neticami spēcīgs vēdiskais uguns attīrīšanas rituāls. Cilvēkam, kas piedalās šajā rituālā, rodas iespēja izstrādāt tādus jautājumus kā attiecību atjaunināšana ar Visumu, labklājības enerģijas harmonizācija,garīgā saprāta attīstība. Šīs yajnas uzdevums ir palīdzēt cilvēkam harmonizēt attiecības ar Visuma radošo un atbalstošo enerģiju. Cilvēka dzīvē šī enerģija, galvenokārt, izpaužas caur veselību, labklājību, finansiālo labklājību, ģimenes attiecībām, apmierinātību, dvēseles mieru.

 • 13:40 - Grupa “Bharata”

  Indijas klasiskās dejas izpildījums neatstās Jūs vienaldzīgus. Dažādu notikumu, parādību un stāvokļu nodošanai, dejā tiek izmantoti īpaši roku žesti. Iemācīties Indijas klasiskās dejas žestu valodu ir tikpat sarežģīti, cik viegli, kā iemācīties svešvalodu. Dejas stāstījumu palīdz izprast Izpildītāja izteiksmīgums un skatītāja uzmanība.

 • 14:00 - Pusdienas.
 • 15:00 - Čhakrafons, Jurijs Fatejevs

  Chakrafona skaņai ir dziedinošs efekts uz cilvēka ķermeni un psihiku. Klausītāji jūt pārsteidzošo skaistuma skaņu vibrācijas ar katru ķermeņa daļiņu. Dziedinoša mūsu būtības dažādos līmeņos, šī mūzika sauc meklēt jaunus atklājumus un pašizziņā.
  Chakraphone dod tiem, kas mijiedarbojas ar to, dažādu pieredzi:
  - Atbrīvojumu no mentāliwm blokiem;
  - motivācijas precizējumu;
  - brīvu intuitīvu lēmumu pieņemšanu, sarežģītu dzīves problēmu atrisināšanu;
  - pašpārliecinātības attīstīu;
  - alfa līmeņa pašapziņas aktiviēšanu;
  - dziļu relaksāciju.

 • 16:00 – Lekcija "Kā pārvarēt astroloģisko nesaderību ģimenes attiecībās", Prahlāda Nirsimha

  Laulību šķiršanās statistika nepārtraukti pieaug. Katrs no mums saskaras ar sarežģītiem jautājumiem - kā izvairīties no neveiksmīgas laulības, kā izveidot attiecības ģimenē, kā izaudzināt bērnus, kā kļūt par ideālu sievu un ideālu vīru, atraodot galveno dzīves mērķi ģimenes attiecībās.

 • 17:30 - Mantras ir varas vārdi, kas dod laimi, Prahlāda Nirsimha

  Mantra būtībā ir spēka vārds, spēcīgs enerģijas savienojums. Šī ir maģiska formula, kas atklāj visu cilvēka dabu, lai pieņemtu tīru un nekomplicētu mīlestības enerģiju. Cilvēka prāts ir piepildīts ar šīs dievišķās būtības īpašībām, pie kurām cilvēks vēršas ar mantras palīdzību.

 • 19:00 - Vakariņas .
 • 20:00 - Dziesmas koncerts "dvēselei", Irina Morgunova.

  Irina Morgunova - starptautisko konkursu laureāts Itālijā, Moldovā un Krievijā. Krievu tautas instrumentu orķestra SADKO soliste. Skatītājus gaida neaizmirstama un gaiša atmosfērā, kas piepildīs sirdi ar mīlestību.

Sieviešu akadēmija


 • 15:00 - Meistarklases Bharatnatyam, Larisa Podskočnaja

  Meistarklases Indijas klasiskās dejas Bharatnatyam izpildīšanā no Larisas Podskočnajas.

 • 17:30 - Mehendi Meistarklases.

  Mehendi – zīmēšanas māksla ar hennu uz ķermeņa. Senatnē tika uzskatīts, ka dabas ornamenti uz cilvēka ķermeņa var atmodināt iekšējās gaismas enerģiju. Mehendi zīmējumi un simboli uzlabo garastāvokli, atbrīvo cilvēku no depresijas, piepilda apziņu ar atbalstu un prieku.

Vīriešu Universitāte


 • 10:00 - Senās Krievijas „SISTĒMAS” cīņas mākslas meistarklase, Amirans Habelašviļi

  „SISTĒMA” ņem saknes no slāvu tautu militārās kultūras. Šī kultūra bija un joprojām ir viena no neatrisinātiem pasaules vēstures noslēpumiem. "Lai cilvēks varētu normāli harmoniski eksistēt uz Zemes, viņam vienlaikus ir jāattīsta saprāts, ķermenis, dvēsele un gars, un sirdsapziņai ir jābūt visu savu radošo darbību kritērijam." - tā teica mūsu gudrie senči. Šie vārdi kļuva par pamatiem, uz kuriem tiek balstīta „SISTĒMA”.

 • 15:00 - Kozačij VAR - vīriešu nodarbības mežā, Sergejs Uspenskij

  Kozačij VAR vīriešu nodarbības mežā . Tā ir gan tradicionālā tautas cīņas spēle un cīnītāju sagatavotības sistēma, gan līdzīgi domājošo cilvēku kopābūšana, gan daudz kas cits. Mēs cienām un cildinām mūsu pašcieņu. Mēs aizsargājam mūsu brāli, bet nežēlojam viņu.
  Kazaku kultūrā ir trīs principi.
  1. Pašorganizācija vai savstarpējā palīdzība.
  Tas nav iespējams bez ciešas komunikācijas. Savstarpējā palīdzība ir dabiska pateicība un atbalsts viens otram. Vīrietis nav tas, kas gaida, ka kāds ieradīsies un visu organizēs. Viņš pats rada apstākļus savai un savu tuvāko, draugu un sabiedrības dzīvei.
  2. Noteikumi vai līgumi.
  Mūsu darbā mēs arī ievērosim noteiktus noteikumus, kurus mēs izstrādāsim paši. Tie ir principi, kuriem mēs sekojam, kuri mums palīdzēs progresēt un attīrīt savu apziņu, palīdzēt citiem, neradīt utraukumus citiem.
  3. Rediģēšanas vai korekcijas princips.
  Tiesības ir taisnais ceļš, pareizais ceļš. Ir grēka jēdziens. Grēks tiek tulkots kā „garām mērķim”. Kad mēs attīstāmies, mums ir mērķis, tad mēs varam novirzīties no mērķa. To nevar nosaukt par grēku, drīzāk par kļūda. Ja rodas kļūda, mums ir nepieciešams lai mūs palabo, uvestu atpakaļ uz īstā ceļa, iedotu norādījumus, lai mēs atgriežamies pie tā ceļa, kas atvedīs mūs pie mērķa. Mēs, vīrieši, esam tā radīti, ka bez tā mēs nevaram attīstīties. Mēs attīstāmies, novirzāmies, atgriežamies un stāvam. Mums vajag kādu, kas mūs labotu. Kazaku zinātnē ir vairāki korekcijas veidi. Individuālais, kolektīvais. Personīgā atbildība vienmēr ir pirmatnēja. Mēs esam atbildīgi sabiedrības, bērnu, sieviešu, vecu cilvēku, viens otra priekšā.

Veselības meistarklase


 • 7:30 - Cigun, Viktors Negolša

  Cigun ir māksla, prakse, kas ļauj mums dziļāk izināt dzīvi, attīstot savas jūtas un iekšējo pasauli. Un ne tikai saprast, bet arī mainīt: mainīt slimo stāvokli uz veselo, skumjas uz prieku, pārveidot grūtības attīstības pakāpēs, līdzsvarot materiālo un garīgo, un rezultātā kļūt par Neparastu Cilvēku. Tā ir visaptveroša zināšanu un praktisko metožu sistēma, kas ietver sevī vingrinājumus, meditāciju un dažādas elpošanas metodes, virzītas uz cilvēka attīstību, viņa dziedināšanu un ārstēšanu, saprāta paplašināšanu, savu dzīves uzdevumu un misijas saprašanu.Tās prakse ir pieejama jebkura vecuma un veselības stāvokļa cilvēkiem, neprasot nekādus mākslīgus pasākumus, lai mainītu viņu dzīvesveidu, dienas režīmu vai uzturu.

 • 10:30 - Dieva dārzs, Nitja Rūpa

  Zinātnieki, dziednieki, tautas ārstēšanas metodes atklāj arvien jaunas pazīstamo augu iespējas pasargāt un uzturēt mūsu veselību. Katram cilvēkam, kurš rūpējās par savu veselību, ir jāzina šīs augu īpašības un jāizmanto tie savā uzturā, mērķtiecīgi ietekmējot veselības uzlabošanu vai tās atgūšanu. Veselība no dabas krātuvēm – lūk pie kā ir jātiecas ikvienam.

 • 15:00 - Intuitīvā zīmēšana, Ludmila Bihanova

  Intuitīvā zīmēšana - tas nav tikai instruments, ar kura palīdību var radīt skaistus radošus darbus, bet vesela sistēma, kura palīdz mums mainīt savu dzīvi, atklāt sevī potenciālu, jaunas iespējas un paskatīties uz situāciju no cita skatu punkta. Lai pielietotu šo metodi, jums nav jābūt talantīgam māksliniekam. Vēl jo vairāk, jūs pat varat nemācēt zīmēt! Starp citu, tieši šī metode ļauj daudziem cilvēkiem atklāt sevī mākslinieka talantu. Tāpat šī metode izpilda spēcīgu psiholoģisku un terapeitisku funkciju. Stimulējot labo smadzeņu puslodi jūs tiekat atbrīvoti no iekšējiem blokiem, ierobežojumiem, kļūstat atvērtāki jaunajam, sākat domāt radoši, atrodat neparastus risinājumus jau ierastajās situācijās.

***Programmā ir iespējamas izmaiņas.


„Svētgrīvas” galvenā skatuve


 • 7:30 - Joga.

  Starptautiski sertificēts jogas instruktors, kas organizēja vairākus nacionālos un starptautiskos jogas seminārus dažādās valstīs.

 • 9:00 - Brokastis.
 • 10:00 - Lekcija "Rituālu loma mūsdienu dzīvē", Mihails Senkēvičs

 • 11:30 - Lekcija "Brīvība no dzimtas nasta", Prahlāda Nirsimha

  Cilvēka dzīvē ir daudzas situācijas, kurās viņš nevar reaģēt pilnīgi, kādēļ šīs situācijas uzkrājas. To sauc par nepabeigto uzdevumu sindromu, kas tiek nodoti no paaudzes paaudzē. Gadās, ka mēs jūtamies kā svešinieki savā ģimenē - mēs saprotam, ka skatāmies uz pasauli citādi. Bet ja jums ir sistemātiskas zināšanas, un jūs esat gatavi piekāpties savu senču smagā likteņa priekšā, pateikties viņiem un lūgt svētību par jauno pieredzi, tad jūs un jūsu bērni nākotnē iegūsiet brīvību no šī dzimtas nasta.

 • 13:00 - Pusdienas.
 • 14:00 - Bērniem nedomātas pasakas par mīlestību, Dmitrijs Isajevs

 • 16:00 - Sarunas par laimi. Eļena Bičkova

 • 17:30 - Vokālais praktikums "Saule mums iekšā", Tatjana Koroljova

  Augstākās kategorijas pedagogs vokālā, elpošanas speciālists, ir gatavs dalīties ar mums ar balss kontrolēšanas mākslu. Jūs gaida spilgts, emocionāls ceļojums, lai atklātu savus iekšējos talantus un spējas.

 • 19:00 - Vakariņas.
 • 20:00 - Koncerts "Pateikšanās", Divjarosa

  Radošais kolektīvs " Divjarosa" - muzikāls projekts, kas apvieno cilvēkus, kas runā par vilinošo atklāti, godīgi, patiesi. Sirsnīgas dziesmas par skaistumu, mīlestību un ticību. Dziesmas, kuras radīja cilvēki, kas mīl šo pasauli. Dziesmas, kas iedvesmo cilvēku tūkstošus atvērt sevī visu to labāko, atbalstīt grūtajos dzīves brīžos, palīdzēt izdarīt pareizo izvēli sarežģītajās situācijās.

 • 23:00 - Dziesmas dvēselei pie ugunskura.

Sieviešu akadēmija


 • 8:00 - Shrimad Bhagavatam, Dmitrijs Majevskis

  "Ja mēs savācam visus svētos rakstus Indijas teoloģijā, kas eksistēja pasaulē vēl pirms Bhagavatas parādīšanās, un sadedzināt tos, tāpat kā tika sadedzināta Aleksandra bibliotēka, atstājot tikai svēto Bhagavatu, mēs nezaudēsim nevienu svarīgu Indijas filozofijas daļu, izņemot tās ateistiskos virzienus . Tāpēc Bhagavatu var uzskatīt ne tikai par svētajiem rakstiem, bet arī par Indijas vēstures un filozofijas enciklopēdiju." Bhaktivinoda Thakurs.

 • 10:00 - Lekcija «Vēdiskā pieeja bērnu ieņemšanai», Jeļena Bičkova

  Psiholoģiskā un emocionālā sagatavošanās bērna ieņemšanai. Apziņas higiēna.
  Ajurvēdiskās organisma attīrīšanās prakses.
  Uzturs, gatavojoties bērna ieņemšanai.
  Apzināta zēna vai meitenes ieņemšana.
  Labvēlīgie periodi un laiks bērna ieņemšanai.

 • 15:30 - Sieviešu trenings, Ilona Abeļ

Vīriešu universitāte


 • 10:00 - Seminārs "Disciplīna", Sergejs Uspenskij

  Mērķis:
  1. Atklāt "disciplīnas" jēdzienu
  2. Disciplīnas prasmju attīstīšana
  3. Mērķu noteikšanas prasmju apgūšana un atstrādāšana ar "CREDO" metodi

 • 15:30 - Vladimirs Morozovs.

 • 17:30 - Wing Chun, Victor Negoļsa.

  Wing Chun ir ķīniešu ušu skola. Tā izmanto daudzas cīņas tehnikas, tāpēc tiek uzskatīta par ušu pielietojamo virzienu. Tulkojot no ķīniešu valodas tā nozīmē "Mūžīgā pavasara dūres", kas radies Ķīnā 18. gadsimta sākumā.

Veselības Meistarklase


 • 10:00 - Hiromantija, Dmitrijs Majevskijs.

  Hiromantija studē cilvēku pēc viņa rokām- veselības, intuīcijas, labklājības, slimības, nāves līnijām. Dažādas jogas līniju kombinācija uz rokas, iedzimto slimību atspoguļošana, grūto periodu vai, gluži pretēji, bagātības un labklājības uzņemšanas pazīmes. Iepazīšanās ar hiromantiju ieinteresēs tos, kas vēlas izzināt savas plaukstas noslēpumus, nolasīt savu karmisko uzdevumu.

 • 10:30 - Cigun visuma pamatmodelis un medicīnas tēls, Ilona Aleksejeva

  Cigun ir instruments, ar kura palīdzību jūs varat tikt vaļā no slimībām, dziļāk saprast mūsu pasauli, saprast savu saikni ar Kosmosu, atrast laimi - eksistences laimi, komunikācijas laimi, savstarpējās saprašanās laimi, apzinīgās Ceļojuma izvēles laimi, vienkārši Laimi". Meistars Sjui Mintan. Ķīniešu tēlu medicīna (KIM) ir ļoti efektīva diagnostikas, profilakses un daudzu slimību ārstēšanas sistēma. Semināra laikā klausītāji iepazīsies ar īpašiem vingrinājumiem un meditāciju, kas attīsta īpašas roku, ķermeņa un prāta spējas, efektīvai enerģijas diagnosticēšanai un ārstēšanai ar ķīniešu tēlu medicīnas metodēm.

***Programmā ir iespējamas izmaiņas.


„Svētgrīvas” galvenā skatuve


 • 7:30 - Joga Surya Namaskar, Natālija Zaharova
 • 9:00 - Brokastis.
 • 10:00 - Seminārs "Kā uzzināt savus karmiskos uzdevumus", Prahlāda Nirsimha

  Nav šaubu, ka katrs cilvēks vēlētos uzzināt, kas ir viņa dzīves jēga. Galu galā, zinot, kādēļ esi ieradies šajā pasaulē, dod patiesu laimi. Un dzīves jēga ir uzticēto karmisko uzdevumu izpilde. Apskatīsim, kādi ir šie uzdevumi un kā tos noteikt.

 • 12:30 - Dvēseles dziesmas koncerts.
 • 13:30 - Festivāla noslēgums.
 • 14:00 - Pusdienas .
 • 17:00 - Agnihotra – uguns rituāls labklājības enerģijas saskaņošanai, Mihails Senkēvičs

  Agnihotra ir vissenākais un neticami spēcīgs vēdiskais uguns attīrīšanas rituāls. Cilvēkam, kas piedalās šajā rituālā, rodas iespēja izstrādāt tādus jautājumus kā attiecību atjaunināšana ar Visumu, labklājības enerģijas harmonizācija,garīgā saprāta attīstība. Šīs yajnas uzdevums ir palīdzēt cilvēkam harmonizēt attiecības ar Visuma radošo un atbalstošo enerģiju. Cilvēka dzīvē šī enerģija, galvenokārt, izpaužas caur veselību, labklājību, finansiālo labklājību, ģimenes attiecībām, apmierinātību, dvēseles mieru.

Sieviešu akadēmija


 • 10:00 - uzpildīšanās prakse, Ilona Abeļ

  Kas ir atbildīgs par labām izmaiņām mūsu dzīvē? Kā vienmērīgi vest mūs pa dzīvi un palīdzēt iekļauties tās visvairāk neparedzamajos pagriezienos? Kā mainīt dzīves situāciju uz labāku? Mēs radīsim un liksim pamatus jauniem nodomiem, lai izpildītu visvairāk slepenās vēlmes dažādās dzīves jomās.

Vīriešu Universitāte


 • 10:00 - Seminārs-trenings "Draudzība", Sergejs Uspenskij

  Treninga mērķi:
  1.Noformulēt priekštatu par draudzību. Iepazīsties ar draudzības aprakstu un draudzīguma priekšrocībām.
  2.Iepazīstināt jūs ar draudzīgu attiecību veidiem un draudzības veidiem.
  3.Uzticēšanās veidošanas un iznīcināšanas prakse.
  4.Sirdsbiedri, draudzības garīgie pamati. Iepazīšanās ar pasaules formulu un tās praktisko pielietojumu dzīvē.

***Programmā ir iespējamas izmaiņas.

„Svētgrīvas”,
Valgundes pagasts,
Jelgavas novads,
Latvija LV-3017
t. +371 28266145
e-mail svetgrivas@gmail.com

© by "Biedrība RADI 2005"