RU

LV

5 GADI 5 NOVIRZIENI:

ETNO

EКО

VĪRIEŠU UNIVERSITĀTE

Pirmo reizi Saulgriešu festivālā vīriešus gaida unikāla, viņiem paredzēta programma, kur sievietēm ieeja liegta! 
Būt vīrietim - tas ir kas vairāk, kā “ņemt no dzīves visu” . Tā ir prasme aizsargāt vājākos un vest aiz sevis cilvēkus pareizā virzienā, uz īsteniem ideāliem un vērtībām. Aizsargātāja, līdera, garīgā skolotāja loma - tas ir vīrieša īstenais uzdevums.
 
Akadēmija varēs palīdzēt katram no dalībniekiem noformēt savu iekšējo kodolu, kam jābalstās uz nesagraujamiem postulātiem un vīriešu uzvedības principiem!
Sergejs Uspenskij vīriešu universitātes ietvaros novadīs 3 programmas:
- Kazaku karš (vīriešu izklaide mežā)
- «Cienām un palielinām cieņu.»
- «Brāli sargājam, bet ne žēlojam.»
     

Seminārs “Disciplīna”

 Mērķis:
 

Praktisks seminārs “Draudzība”

Mērķis:
 

Sens ķīniešu cīņas mākslas veids Vin Čuņ (Wing Chun)

Ķīnas ušu skola, ar ko iepazīstinās Viktors Negolša. Šī stila īpašā atšķirība - spēja cīnīties tuvā attālumā, izmantojot ātrus, spēcīgus sitienus ar rokām un kājām. Vin Čuņ - reālistiska pašaizsardzības sistēma, kas var tikt pielietota dažādos apstākļos. Bez cīņas aspekta ir vēl arī cita Vin Čuņ puse – pat neilga prakse sniedz organismam lielu atveseļojošu efektu un ļauj ilgāk saglabāt ķermeņa veselību un jaunību.

 

SIEVIEŠU AKADĒMIJA

Īstas Sievietes daba, misija un laime.
Programmā:
- Iepazīšanās ar Sievietes dabu - Īsta Sieviete, kāda viņa ir? 
- Dzimta, ģimene, sabiedrība un to ietekme uz Meitenes, Jaunietes, Sievietes personības veidošanos - īstas Sievietes Lomas.

Prakses sievietes organisma reproduktīvai sistēmai. 

Īpaši rekomdēta jaunietēm, kuras nopietni gatavojas nākotnē kļūt par māmiņām, jaunajām māmiņām, kuras vēlas veikt pēcdzemdību rehabilitāciju, kā arī citām sievietēm, kurām rūp mazā iegurņa orgānu stāvoklis.

«Imadžika Traibl»

Traibl - tā ir sieviešu spēka un skaistuma deja, balstīta uz vēdera un flamenko dejām. Apburoša un magnētiska, tā atgādina senu rituālu. Mūsdienās to apvieno ar moderniem novirzieniem (hip-hop, modern u.c.), tādejādi izveidojot brīvībā un dažādībā vienreizēju dejas stilu.

 
«Mājas aromterapija»

Ēteriskās elļas - tās ir kā augu dzīves spēks. Tā ir dabas mūzika, visuma mūzika. Ēteriskās eļļas var paveikt dauz. Un galvenais, tās kalpo mūsu potenciāla atklāšanai un atvēršanai. Tās var palīdzēt atslābināties, kā arī sniegt uzmundrinājumu un spēku darboties.


Mehendi- «Simbolika, ievīta ornamentā»

Mehendi – tā ir zīmēšanas ar hennu uz ķermeņa māksla. Tiek uzskatīts, ka dabas ornamenti uz ķermeņa spēj atmodināt iekšējās gaismas spēku. Mehendi zīmējumi un simboli uzlabo noskaņojumu, palīdz iziet no depresijas, piepilda apziņu ar prieku un atbalsta.

SAULGRIEŽU JAUNIEŠI

Jauniešiem paredzēta programma, kuras laikā notiks dalīšanās ar zināšanām par tautas tradīcijām, spēlēm un rotaļām, apļa dejām, dziesmām un dejām, rokdarbiem, zāļu vākšanu utt., kā arī tiks uzsākta festivāla teritorijas sagatavošana pasākumam! Festivāla laikā no 21. līdz 24. jūnijam darbosies jauniešu platforma, kur jauniešu programmas dalībnieki vadīs savu izstrādāto un sagatavoto programmu. Šī ir īsta radoša telpa jauno talantu atklāšanai un īstenošanai.

TĀPAT ARĪ:

MAZAJIEM DALĪBNIEKIEM

Profesionāli pedagogi un animatori novadīs neaizmirstamu programmu. Teātra uzvedumi, spēles, radošas un fiziskas nodarbības iepriecinās un attītstīs jūsu bērnus. Bērnu laukums Svētgrīvās kļūs par viņu iemīļotāko vietu.

Saulgriežu festivāls - tā ir ilgi gaidītā atgriešanās pie pirmavotiem, saskarsme ar senču dziļajām zināšanām un tradīcijām, vienotība ar dabu un tās enerģijām to patiesā spēka vietā!

Piedaloties šajā festivālā Jūs:

„Svētgrīvas”,
Valgundes pagasts,
Jelgavas novads,
Latvija LV-3017
t. +371 28266145
e-mail svetgrivas@gmail.com

© by "Biedrība RADI 2005"