RU

LV

KULTŪRA
TRADĪCIJAS
GARIGUMS

Saulgrieži Tautas Tradīcijās no 21. līdz 24. jūnijam 2017. gadā

«Tik daudz stāstu, radošuma, pašatdeves, tiecības pie Gaismas bija jāsaliek kopā daudzām paaudzēm, lai piesātinātu šo vārdu ar nepārspētu spēku un enerģiju! Kultūru var pielīdzināt Saulei, jo Saule sūta mums dzīvības siltumu un pašu dzīvību. Katram no mums tā ir vienlīdz devīga. Kultūra arī Saule, tikai cilvēku. »

Šalva AmonašviliDārgie draugi!

Aicinām Jūs uz ceturto Starptautisko festivālu “Svētgrīvās”, kurš veltīts vasaras Saulgriežu svētkiem. Šajā laikā Zemi sasniedz vienreizējas smalkās enerģijas, kuras aktivizē visus planētu procesus. Visām darbībām būs īpašs spēks, pateicoties dabiskajam dabas ritmam.
Aicinām Jūs sajust šīs enerģijas domubiedru lokā!

Par festivālu.

Jau vairāku tūkstošs gadu laikā Saulgriežiem ir milzīga nozīme visu planētu tautu dzīvē, kuri dzīvoja saskaņā ar dabas cikliem, un organizēja savu dzīvi, saskaņā ar tiem. Jau kopš seniem laikiem cilvēki godināja Sauli, saprotot, ka no tās gaismas un siltuma, ir atkarīga viņu Dzīve uz Zemes. Šajā laikā ir jāatbrīvojas no visa nevajadzīgā, no tā,kas savu ir nokalpojis – gan savā mājā, gan dvēselē, lai ielaistu savā dzīvē visu jauno, gaišo, labo un priecīgo. “Svētgrīvu” festivāla ideja – apvienot sevī dažādu tautu elementus, dažādas kultūras, dāvāt cilvēkiem svētkus, dalīties ar senām zinībām, kļūt tuvākiem ar apkārtējiem un dabu.

Festivāla atklāšana notiks 21.jūnijā, Saulgriežu dienā, kuru mēs sagaidīsim ar senu slāvu, baltu un vēdisko rituālu palīdzību, kuri veltīti tam, lai piesaistītu laimi, zināšanas un visu labvēlīgo mūsu dzīvēs.


Piedaloties šajā festivālā Jūs:

Par tautu kultūras saglabāšanas nozīmi pastāstīs īpašie festivāla viesi:

Aleksandrs Hakimovs (Krievija)
Bittu Malik (Indija)
Dmitrijs Majevskis (Baltkrievija)
Мihails Senkevičs (Baltkrievija)
Elena Bičkova (Latvija)
Valerijs Močanovskijs (Baltkrievija)
Grupa «Lila vara» (Latvija)
Natalija Provornaja (Latvija)
Pandits Adžits Singhs (Francija)
Iļja Larionovs (Krievija)

Piepildīsim mūsu Brīnišķīgo Planētu ar Gaismu!! Lai mūsu Siržu Gaisma ir redzama arī citās pasaulēs!!

„Svētgrīvas”,
Valgundes pagasts,
Jelgavas novads,
Latvija LV-3017
t. +371 28266145
e-mail svetgrivas@gmail.com

© by "Biedrība RADI 2005"